Darmowa dostawa od 99,00 zł

Formy płatności

ODBIORY OSOBISTE W SIEDZIBIE FIRMY NIE BĘDĄ REALIZOWANE DO ODWOŁANIA

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze

Płatność za zamówiony towar następuje bezpośrednio przy odbiorze paczki.

Kwotę do zapłaty można sprawdzić w:

  • podsumowaniu zamówienia,
  • kopii zamówienia wysłanej na podany adres e-mail,
  • szczegółach zamówienia dostępnych w zakładce „Twoje konto”.

Zamówienia z formą płatności - płatność przy odbiorze – są przygotowywane do wysyłki w zależności od ich dostępności na stanie magazynowym: od 24h do 14 dni od daty złożenia. Większość produktów oferowanych na stronie Avaro.pl jest dostępna od ręki (24h), jednak są też takie, które sprowadzamy na życzenie klienta. Na karcie towaru przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na jego wysłanie, najkrótszy to 24h, a najdłuższy 7 dni.

Płatność przed wysyłką (przelew)

Płatność przed wysyłką (przelew)

Płatności za zamówienie należy dokonać na wskazany numer konta bankowego.

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia. Kwotę do zapłaty można sprawdzić w:

  • podsumowaniu zamówienia,
  • kopii zamówienia wysłanej na podany adres e-mail,
  • szczegółach zamówienia dostępnych w zakładce „Twoje konto”..
Dane do przelewu:
Kontri sp. z o.o.
ul. Jacka Kuronia 3
15-569 Białystok
Nasz numer konta:
Citi Bank
24 1030 1074 0000 0000 8382 4069

Zamówienia z formą płatności – przedpłata na konto – są przygotowywane do wysyłki najszybciej w 24h, najdłużej przez 14 dni od daty zaksięgowania wpłaty (dni robocze od poniedziałku do piątku). Większość produktów oferowanych na stronie Avaro.pl jest dostępna od ręki (24h), jednak są też takie, które sprowadzamy na życzenie klienta. Na karcie towaru przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na jego wysłanie, najkrótszy to 24h, a najdłuższy 7 dni.

W przypadku braku płatności za zamówienie w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty jego złożenia, na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o zamówieniu z prośbą o dokonanie wpłaty. Zamówienie, które nie zostanie opłacone w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty jego złożenia zostanie automatycznie anulowane.

PayU

Płatność w systemie PayU

Bardzo wygodna i szybka forma płatności elektronicznej.

Aby z niej skorzystać należy:

  • podczas składania zamówienia wybrać formę płatności – „PayU”,
  • wskazać swój bank,
  • zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

W systemie PayU można także dokonać płatności kartą kredytową. Akceptujemy płatności kartą VISA oraz Master Card. W przypadku wyboru płatności kartą płatniczą, karta zostaje obciążona w momencie potwierdzenia płatności.

Płatność w systemie PayU jest w pełni bezpieczna, ponieważ wymiana informacji pomiędzy sklepem a serwisem jest szyfrowana w oparciu o technologię SSL. Informacje docierają do banku w sposób bezpieczny i nie są narażone na kradzież.

W przypadku nieudanej autoryzacji, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem:
- tel. 85 734 12 82
Opłaty wg stawek operatora
w celu dokonania zmiany formy płatności.

Zamówienia z tą formą płatności są przygotowywane do wysyłki najszybciej w 24h, najdłużej przez 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty (dni robocze od poniedziałku do piątku). Większość produktów oferowanych na stronie Avaro.pl jest dostępna od ręki (24h), jednak są też takie, które sprowadzamy na życzenie klienta. Na karcie towaru przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na jego wysłanie, najkrótszy to 24h, a najdłuższy 7 dni.

W przypadku braku płatności za zamówienie w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty jego złożenia, na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o zamówieniu z prośbą o dokonanie wpłaty. Zamówienie, które nie zostanie opłacone w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty jego złożenia zostanie automatycznie anulowane.

Odbiór osobisty w siedzibie sklepu

Odbiór osobisty w siedzibie sklepu - ODBIORY W SIEDZIBIE FIRMY NIE BĘDĄ REALIZOWANE DO ODWOŁANIA

Umożliwiamy naszym Klientom odbiór osobisty zamówionych produktów w siedzibie naszego sklepu internetowego w Białymstoku. Za takie zamówienie należy dokonać przedpłaty na konto. Przygotowane zamówienie jest dostępne do odbioru przez 7 dni.

Zamówienia złożone Odbiór zamówienia
Poniedziałek - czwartek Następny dzień roboczy w godzinach 12:00-16:00
Piątek - niedziela Poniedziałek w godzinach 12:00-16:00

Dotyczy zamówień z dostępnością 24h.

Uwaga: Pragniemy poinformować, że nie ma możliwości przymierzenia odbieranych produktów na miejscu.

Zamówienia z tą formą płatności są przygotowywane do odbioru najszybciej w 24h, najdłużej przez 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty (dni robocze od poniedziałku do piątku). Większość produktów oferowanych na stronie Avaro.pl jest dostępna od ręki (24h),jednak są też takie, które sprowadzamy na życzenie klienta. Na karcie towaru przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na jego wysłanie, najkrótszy to 24h, a najdłuższy 7 dni.

Dokładna lokalizacja siedziby Avaro.pl:

ul. Jacka Kuronia 3
15-569 Białystok

Nasz sklep Avaro.pl

pixel