Darmowa dostawa od 99,00 zł

O nas

Avaro.pl to prężnie rozwijający się sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży wysyłkowej odzieży, bielizny, dodatków i akcesoriów dla kobiet oraz odzieży i bielizny dla mężczyzn. Dzięki wytrwałości w dążeniu do zapewnienia swoim Klientom najwyższej jakości – zarówno obsługi, jak i oferowanych produktów, od 2008 r. mocno ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku w Polsce. Już od pierwszych dni zdobyliśmy ogromną popularność i grono wiernych Klientów.

Klientki avaro.pl to dynamiczne kobiety w każdym przedziale wiekowym, które cenią dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań, wygodę, jak również znają najnowsze trendy w modzie. Aby zapewnić naszym Klientkom pełen komfort zakupów, każdego dnia śledzimy najnowsze światowe trendy w modzie, dzięki czemu możemy przedstawić w naszej ofercie najwspanialsze i oryginalne fasony. Nasze kolekcje dobierane są bardzo starannie. Dbamy o to, aby nasze Klientki mogły być najbardziej zadowolonymi z oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo udowadniamy, że moda może mieć bardzo przystępną cenę w najwyższej jakości. Jako jedyny sklep internetowy w Polsce, możemy pochwalić się nowościami wystawianymi co kilka-kilkanaście dni i związaną z tym najbogatszą ofertą. W naszych kolekcjach znajdziemy nowoczesny street’owy styl, casualową i klasyczną elegancję, jak również propozycje na specjalne okazje. Nasze produkty pochodzą między innymi z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Turcji, Indii, jednak wspierając produkt polski, współpracujemy również z najznakomitszymi producentami z Polski. Właśnie dzięki tak szerokiej współpracy z rzeszą producentów z całego świata, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientkom cotygodniowe nowości. Najważniejsze dla nas jest pełne zadowolenie z zakupionych produktów oraz zapewnienie, że zakupy w naszym sklepie to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Nasze główne cechy to uczciwość i lojalność oraz pełen profesjonalizm – zarówno w obsłudze naszych Klientek, jak również w doborze każdej z kolekcji, znajdującej się w naszej ofercie.

W ofercie sklepu avaro.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy produktów i każdego dnia oferta jest poszerzana. Można u nas znaleźć konkurencyjne ceny oraz liczne promocje, a wysyłka towaru odbywa się najszybciej jak to możliwe.

Znak rozpoznawczy avaro.pl to: atrakcyjna cena, modne fasony, doskonała jakość towaru i wysoka jakość obsługi. Do dziś zaufało nam już kilkaset tysięcy Klientek i Klientów z całej Polski i Europy, którzy pozostają z nami do dziś, za co serdecznie dziękujemy. Codziennie dołącza do nas nowa rzesza zadowolonych Klientów, na co najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie, jakie otrzymujemy jako sklep, jak również pozytywne opinie na temat naszych produktów.Avaro.pl to modne i wygodne zakupy na każdą kieszeń o każdej porze dnia i nocy.Siedziba sklepu avaro.pl oraz adres dla przesyłek zwrotnych:

Avaro.pl- sklep internetowy

ul. Jacka Kuronia 3

15-569 Białystok

tel. (+48) 85 734 12 82

fax. (+48) 85 674 35 45

mail: kontakt@avaro.pl

Opłaty wg stawek operatoraWłaściciel sklepu internetowego:

Kontri sp. z o.o.

ul. Jacka Kuronia 3

15-569 Białystok

NIP: 9661848306

REGON: 200084060

Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000258273.

Kapitał spółki: 350 000 zł opłacony w całości.

Życzymy udanych zakupów!

pixel