Test-konkurs2015

MIKOŁAJKOWY KONKURS!


Spraw sobie prezent! Wybierz wymarzoną sukienkę marki Avaro
i napisz dlaczego chciałabyś ją dostać.

ZGŁOSZENIE

Imię:
*
Nazwisko:
*
e-mail:
*

Krótko uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać sukienkę marki Avaro:*

Akceptuję zasady konkursu. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących adres e-mail, imię, nazwisko, zdjęcie przez Kontri Sp. z o.o. z siedzibą przy Handlowej 6f, 15-399 Białystok w celach marketingowych, informacyjnych, składania ofert handlowych, działań promocyjnych prowadzonych obecnie bądź w przyszłości. Cofnięcie zgody jest możliwe w każdej chwili. Dane osobowe podawane są dobrowolnie. W każdej chwili można żądać ich udostępnienia, poprawienia lub usunięcia. *
Pola oznaczone * są wymagane

Zasady konkursu

  1. Wybierz dowolną sukienkę marki Avaro i krótko uzasadnij dlaczego chciałabyś ją wygrać.
  2. Konkurs trwa od 23.11.2015r. do 06.12.2015r. do 23:59.
  3. Ogłoszenie wyników: 8.12.2015 r. na stronie internetowej, facebook’u oraz w informacji mailowej.
  4. Udział w konkursie można wziąć tylko raz.
  5. Nagrodę główną otrzymają 3 najbardziej ciekawe i kreatywne odpowiedzi.
  6. Nagrodą główną jest dowolna sukienki marki Avaro.
  7. Każda osoba biorąca udział w konkursie otrzyma gwarantowaną nagrodę 20 PLN zniżki przy zakupie o min. wartości 100 PLN do wykorzystania w sklepie Avaro.pl.
  8. Zastrzegamy sobie prawo do decydującego głosu podczas rozstrzygania wyników konkursu.
  9. Osoba biorąca udział wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących adres e-mail, imię, nazwisko, ewentualnie zdjęcie przez Kontri Sp. z o.o. z siedzibą przy Handlowej 6f, 15-399 Białystok.
  10. W razie problemów wyślij e-maila ze zgłoszeniem, ewentualnie zdjęciem oraz informacją o zgodzie na adres konkurs@avaro.pl. Obowiązkowa treść informacji dołączona do e-maila: „Akceptuję zasady konkursu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących adres mail, imię, nazwisko, ewentualnie zdjęcie przez Kontri Sp. z o.o. z siedzibą przy Handlowej 6f, 15-399 Białystok w celach marketingowych, informacyjnych, składania ofert handlowych, działań promocyjnych prowadzonych obecnie bądź w przyszłości. Cofnięcie zgody jest możliwe w każdej chwili. Dane osobowe podawane są dobrowolnie. W każdej chwili można żądać ich udostępnienia, poprawienia lub usunięcia.”

Polub nas na facebook.com/Avaropl, aby być z nami na bieżąco.Sprawdź specjalną ofertę SALE

oszczędź na zakupach nawet do 74%