O firmie
Spis treści

Avaro.pl to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w sprzedaży wysyłkowej odzieży, obuwia, bielizny, dodatków i akcesoriów dla kobiet oraz odzieży i bielizny dla mężczyzn na terenie całej Europy. Dzięki wytrwałości w dążeniu do zapewnienia swoim Klientkom najwyższej jakości – zarówno obsługi, jak i oferowanych produktów, od 2008 r. mocno ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku w Polsce. Już od pierwszych dni zdobyliśmy ogromną popularność i grono wiernych Klientek.

Klientki marki Avaro to dynamiczne kobiety w każdym przedziale wiekowym, które cenią dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań, wygodę, jak również znają najnowsze trendy w modzie.

Aby zapewnić naszym Klientkom pełen komfort zakupów, każdego dnia śledzimy najnowsze światowe trendy w modzie, dzięki czemu możemy przedstawić w naszej ofercie najwspanialsze i oryginalne fasony. Nasze kolekcje dobierane są bardzo starannie. Dbamy o to, aby nasze Klientki mogły być najbardziej zadowolonymi z oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo udowadniamy, że moda może mieć bardzo przystępną cenę w najwyższej jakości.

Jako jedyny sklep internetowy w Polsce, możemy pochwalić się nowościami wystawianymi co kilka-kilkanaście dni i związaną z tym najbogatszą ofertą.

W naszych kolekcjach znajdziemy nowoczesny street’owy styl, casualową i klasyczną elegancję, jak również propozycje na specjalne okazje.


Zajmujemy się importem oraz produkcją odzieży. Nasze produkty pochodzą między innymi z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Turcji, Indii, jednak wspierając produkt polski, współpracujemy również z najznakomitszymi producentami z Polski. Właśnie dzięki tak szerokiej współpracy z rzeszą producentów z całego świata, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientkom cotygodniowe nowości.

Najważniejsze dla nas jest pełne zadowolenie z zakupionych produktów oraz zapewnienie, że zakupy w naszym sklepie to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Nasze główne cechy to uczciwość i lojalność oraz pełen profesjonalizm – zarówno w obsłudze naszych Klientek, jak również w doborze każdej z kolekcji, znajdującej się w naszej ofercie.

Dla ułatwienia zakupów w naszym sklepie stworzyliśmy film pokazujący, jak łatwo można się zmierzyć i cieszyć z zakupów przez internet.


link


W ofercie sklepu avaro.pl znajduje się ponad 20 tysięcy produktów i każdego dnia oferta jest poszerzana. Tylko u nas można znaleźć najniższe, konkurencyjne ceny oraz liczne
promocje, a wysyłka towaru odbywa się w 24 h. Większość (99%) towaru dostępna jest od ręki na naszych magazynach.

Znak rozpoznawczy Avaro to: atrakcyjna cena, modne fasony, doskonała jakość towaru i wysoka jakość obsługi.

Do dziś zaufało nam już kilkaset tysięcy Klientek i Klientów z całej Polski i Europy, którzy pozostają z nami do dziś, za co serdecznie dziękujemy. Codziennie dołącza do nas nowa rzesza zadowolonych Klientów, na co najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie, jakie otrzymujemy jako sklep, jak również pozytywne opinie na temat naszych produktów.

link

Avaro.pl to modne i wygodne zakupy na każdą kieszeń o każdej porze dnia i nocy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy wszystkie firmy, które wspólnie z nami pragną budować swoją pozycję rynkową.

Siedziba naszej Filii oraz adres dla przesyłek zwrotnych:

EMBOLOS Michał Ciulkin
ul.Waryńskiego 26
15-461 Białystok


NIP: 542-297-53-01
tel. (+48) 85 734 12 82
mail: kontakt@avaro.pl

Życzymy udanych zakupów!

Sprawdź specjalną ofertę SALE

oszczędź na zakupach nawet do 74%